У Херсоні знову ліквідували гральні заклади

В обласному центрі за один день борці з економічною злочинністю ліквідували 4 нелегальні гральні заклади, завуальовані під інтернет-кафе.

В обласному центрі та районах працівники УДСБЕЗ УМВС проводять системну роботу щодо протидії правопорушенням у сфері нелегального грального бізнесу. Під час чергового рейду в Херсоні оперативники викрили 3 нелегальні гральні заклади, ще один клуб - в одному з районів області.

Як зазначає керівник УДСБЕЗ УМВС Тимур Квеквескірі, документувати такі злочини вкрай непросто. Адже у всіх випадках нечесні підприємці завуальовують гральні заклади під орендовані приміщення, більярдні клуби або інтернет-кафе, які знаходяться на перших поверхах багатоповерхівок чи у приміщеннях, які здаються в оренду.

Щоб замаскуватися від міліції, заклади знаходились у спальних районах міста у приміщеннях колишніх кафе, працювали цілодобово. Під приводом доступу до мережі Інтернет відвідувачі грали в азартні ігри. Доступ до об'єктів був обмежений, клієнтура складалася з перевірених та "своїх" людей. Та навіть їх щоразу перевіряли. Вони мали при собі картку члена клубу та особисті паролі. На час візиту правоохоронців у закладах знаходились відвідувачі.

Працівники міліції провели обшуки та вилучили усе комп'ютерне обладнання, за допомогою якого велась протиправна діяльність. Наразі вживаються заходи щодо притягнення організаторів гральних закладів до відповідальності. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінальних проваджень за ч.1 ст.203-2 Кримінального Кодексу України "Зайняття гральним бізнесом" (карається штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання).

Боротьба з незаконним гральним бізнесом триває. Робота міліції у цьому напрямку є системною і проводиться на постійній основі.

СЗГ УМВС України в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів