27 жовтня російські війська продовжували обстрілювати Херсонщину. Внаслідок атак загинула 75-річна жінка, ще дев’ятеро людей дістали поранення, серед них — троє поліцейських.
За даними обласної військової адміністрації, протягом доби окупанти били по мирних населених пунктах з артилерії, мінометів і застосовували дрони різних типів.
У Комишанах внаслідок удару безпілотника типу FPV поранено двох поліцейських. В обох — контузії, у одного також уламкове поранення живота.
У Текстильному дрон атакував 50-річного чоловіка. Його госпіталізували з мінно-вибуховою травмою та уламковим пораненням голови.
В Інгульці російський FPV-дрон влучив у цивільний автомобіль — постраждали 61-річна жінка та 64-річний чоловік.
Під постійним вогнем перебував і Дніпровський район Херсона. Вранці поранення дістав 44-річний поліцейський, а вдень під час чергового обстрілу загинула 75-річна жінка.
Унаслідок влучань пошкоджено чотири приватні будинки та гараж.



