FPV-дрони, артилерія та "Гради": ворог бив по Херсону та селах області

FPV-дрони, артилерія, Гради, ворог, бив, Херсону, селах, області, 15 жовтня, російські, війська, обстрілювали, Херсонський, Бериславський, райони, артилерії, мінометів, реактивних, систем, залпового, вогню, авіації, дронів

15 жовтня російські війська обстрілювали Херсонський та Бериславський райони з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню, авіації та дронів.

У селі Золота Балка внаслідок атаки дрона типу FPV поранення отримав 75-річний чоловік. Ще один інцидент стався вранці у Херсоні — у мікрорайоні Шуменський ворожий дрон атакував тролейбус. На щастя, пасажири не постраждали, але у транспорті вибито вікна.

Другий дрон FPV поцілив по автозаправці, яку пошкоджено. Постраждав 36-річний чоловік — його з вибуховою та черепно-мозковою травмами, контузією й уламковим пораненням стегна доставили до лікарні.

Крім того, унаслідок артобстрілу Корабельного району пошкоджено чотири приватні будинки та юнацький клуб.
Ще одну атаку дрон скоїв на території автоцентру, де пошкоджено п’ять автомобілів.





© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон