Обстріли Херсонщини: п'ятеро мирних жителів поранені, пошкоджені будинки та інфраструктура

Обстріли, Херсонщини, п’ятеро, мирних, жителів поранені, пошкоджені, будинки, інфраструктура, обстріляли, мікрорайон, Корабел, Херсоні, Зеленівка, Молодіжне, артилерії, мінометів, атакували, повітря, дронами-камікадзе

2 вересня російські війська активно обстрілювали населені пункти Херсонщини з артилерії, мінометів та атакували з повітря дронами-камікадзе. Унаслідок атак постраждали щонайменше п’ятеро цивільних.

Вранці в селі Молодіжне внаслідок удару FPV-дроном поранено двох людей. 53-річний чоловік дістав мінно-вибухову травму та численні уламкові поранення, а 36-річна жінка - струс головного мозку та садна.

Під артилерійський вогонь потрапила Зеленівка. Там уламками снаряда травмовано 38-річну жінку, у якої медики діагностували перелом руки.

Також росіяни обстріляли мікрорайон «Корабел» у Херсоні. Поранення отримав 57-річний чоловік, якого евакуювали з небезпечної зони та госпіталізували. Постраждав і житловий багатоповерховий будинок.

Поліція та екстрені служби продовжують фіксувати наслідки чергових злочинів армії рф проти мирного населення.








© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон