63-річна жителька Білозерки Херсонського району звернулась по медичну допомогу після російського обстрілу, який стався напередодні. У постраждалої діагностували мінно-вибухову травму, контузію та гіпертонічний криз.
Наразі жінка перебуває під наглядом медиків та лікуватиметься амбулаторно.