2500 херсонців залишились без електрики внаслідок російського обстрілу

Херсон, електропостачання, критична, інфраструктура, знеструмлення, споживачі, електрика

Унаслідок російських обстрілів, що сталися напередодні, частина Херсона залишилася без електропостачання. Як повідомили у Херсонській обласній військовій адміністрації (ОВА), ворожий удар пошкодив об'єкт критичної інфраструктури, що спричинило знеструмлення 2500 споживачів в одному з районів міста.

Фахівці вже працюють над відновленням електропостачання та розглядають два можливі варіанти вирішення ситуації. Водночас у Херсонській ОВА запевнили, що тепло вже почало повертатися в домівки херсонців.

Щодо відновлення електрики, місцева влада повідомила, що рішення буде знайдено найближчим часом, і світло знову з’явиться в оселях місцян. Влада та комунальні служби докладають усіх зусиль, щоб оперативно усунути наслідки ворожого удару.

© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон