Росіяни атакували Кізомис. Є загиблий

Херсон, обстріл, вбили, загинув

російські військові вбили чоловіка у селі Кізомис Херсонської області.


Під удар ворожої артилерії потрапив літній місцевий житель, котрий перебував на вулиці.

На жаль, він отримав поранення, несумісні з життям.

Співчуття рідним та близьким загиблого…

Пізніше ввечері окупанти скинули вибухівку з дрона на подвір’я житлового будинку. Внаслідок чого поранення отримав 34-річний чоловік. В нього - поранення ніг, травматична ампутація стопи.

Потерпілого доправили до лікарні для надання необхідної допомоги.

Також російська армія вдарила по Станіславу.

Внаслідок обстрілу вибухову травму та уламкове поранення передпліччя отримала 60-річна жінка. -повідомляє Херсонська ОВА

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон