російські військові вбили чоловіка у селі Кізомис Херсонської області.
Під удар ворожої артилерії потрапив літній місцевий житель, котрий перебував на вулиці.
На жаль, він отримав поранення, несумісні з життям.
Співчуття рідним та близьким загиблого…
Пізніше ввечері окупанти скинули вибухівку з дрона на подвір’я житлового будинку. Внаслідок чого поранення отримав 34-річний чоловік. В нього - поранення ніг, травматична ампутація стопи.
Потерпілого доправили до лікарні для надання необхідної допомоги.
Також російська армія вдарила по Станіславу.
Внаслідок обстрілу вибухову травму та уламкове поранення передпліччя отримала 60-річна жінка. -повідомляє Херсонська ОВА