Ввечері 20 травня російська армія атакувала Білозерку Херсонського району.
Під ворожий удар потрапили двоє людей - 74-річний чоловік та жінка, 64 років.
В обох мінно-вибухові травми. Потерпілих шпиталізували.
Нині медики їх дообстежують. - повідомляє Херсонська ОВА