Вчора, 13 травня, близько 19:30 окупанти завдали ракетного удару по Дніпровському району Херсона.
Попередньо, в той час була помітна робота ударних ворожих безпілотників. Удар прийшовся на проїжджю частину найдовшої вулиці міста Перекопську.
На щастя , в момент розриву снаряда ніхто не постраждав.
Пізніше, приблизно о 21:20 , в тому ж районі пролунав потужний вибух. Попередньо, удар баллістики. Хвилю від вибуху відчули всі херсонці та жителі передмістя.
Пошкоджено адміністративну будівлю, цивільний та два службові автомобілі поліції. У тому ж районі артилерійським обстрілом пошкоджено багатоповерховий будинок.

