Затримали керівницю одного з Департаментів Херсонської обласної військової адміністрації

Херсон, підозра, розкрадання, бюджетних, коштів

НАБУ і САП викрили схему заволодіння державними коштами при наданні послуг з технічного обстеження об'єктів, пошкоджених внаслідок агресії рф в Херсонській області.

"Сьогодні працівники НАБУ та САП оголосили підозру та затримали керівницю одного з Департаментів Херсонської обласної військової адміністрації", - повідомив О. Прокудін, начальник Херсонської ОВА.

Після призначення підозріваної керівниці на посаду голова ХОВА О.Прокудін ініціював проведення аудиту. За результатами аудиту наприкінці лютого 2023 було розпочато слідство за фактом розкрадання бюджетних коштів при наданні послуг з технічного обстеження об'єктів, пошкоджених внаслідок агресії рф.

Тобто слідство тривало рік і сьогодні правоохоронці надали оцінку діям працівниці адміністрації у вигляді підозри.

За даними слідства, очільник одного з департаментів Херсонської ОВА у змові з власником та керівником приватного товариства організували завищення вартості технічного обстеження 107 об'єктів соціальної інфраструктури (школи, лікарні тощо) у більше ніж 15 разів. Таким чином договір уклали на суму понад 9,9 млн грн, тоді як фактично надані послуги коштували 534 тис. грн.

У результаті учасники схеми заволоділи коштами резервного фонду Кабінету Міністрів України на суму понад 7,7 млн грн.

Про підозру повідомили 3 особам: керівнику департаменту, засновнику ТОВ та його директору.

"Хочу наголосити, якщо провину буде доведено, ця людина понесе відповідальність за свої дії у повному обсязі. Кожен має розуміти, що переступати закон заборонено всім без винятку", - О. Прокудін.


Посадовицю і засновника підприємства затримано.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон