Ворог завдав найбільш масованого удару по енергетичній інфраструктурі за останній час

влучання, по греблі, ДніпроГЕС, найбільш, масованого, удару
Ворог завдав найбільш масованого удару по енергетичній інфраструктурі за останній час

Найбільш тривожним є влучання російських ракет по греблі ДніпроГЕС у Запоріжжі. Загрози прориву немає. Не ведіться на вороже ІПСО.

151 засіб повітряного ураження. 92 з них - збито.

До речі, може здатися, що ППО пропустила багато ракет. Так воно і є.
41 з незбитої 51 ракети - це або балістична, або аеробалістична, або зенітна ракета. Яку може збити тільки Patriot або SAMP-T.

Зверніть увагу, що гідроенергетика - не є вирішальною складовою у генерації електроенергії в Україні. В середньому на гідроенергетику припадає лише в межах 7% відсотків виробництва електроенергії в Україні.

Друге. ГЕС на Дніпрі, звісно, - вирішальні в системі гідроенергетики України. ДніпроГЕС - найбільша з усіх та найпотужніша. Попри це, є друга за потужністю - Канівська, Кременчуцька та Київська. І це навіть не виключний перелік.

Третє. Також є ГЕС на Дністрі та Південному Бузі. Вони переважно менш потужні. Хоча насправді Дністровська ТЕС у Чернівецькій області - теж у лідерах за потужністю в Україні. А Дністровська ГАЕС - одна з найбільших у світі гідроакумулювальних електростанцій.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон