Ліквідація наслідків підриву Каховської ГЕС.Що встигли зробити.

Херсонщина,Каховська ГЕС,теракт,збитки

Олександр Прокудін розповів станом на зараз, які збитки понесла Херсонщина після нанесеного росіянами теракту по Каховській ГЕС.

Знищення греблі це страшна трагедія , внаслідок чого 3800 будинків пішло під воду. 2500 з яких повністю обстежені та визначені суми які необхідні для відновлення майна. Калинівська й Дар’ївська громади вже отримали ці гроші. В той же час території де поблизу р.Дніпро немає доцільності відновлювати житло через постійні обстріли.

Орієнтовно 4,6 млдр грн збитків маємо на відновлення , це суто на ремонтні роботи цивільної інфраструктури . А для відновлення об’єктів критичної інфраструктури потребується 384 млдр грн . 100 млн на відновлення водопостачання . 300 млн на електричні господарства .

Колосальні збитки зафіксовано самої екології: 1,7 млдр грн це земельні ресурси ; 144 млрд грн збитків атмосферного повітря ; 2,7 млрд грн -водні ресурси і тому подібне.

«Ту шкоду яку нанес нам цей теракт ми будемо згадувати десятиліттями . Тому що повернути ті речі в той стан неможливо зараз. Це велика кількість природних земель , природних парків що були під водою. Ту кількість флори та фауни відновити наразі неможливо.»-говорить голова ХОВА Олександр Прокудін.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон