СБУ викрила ще двох зрадниць, які працювали на росіян під час окупації Херсона.

СБУ,викрила,зрадниць,Херсон,окупація
Служба Безпеки України викрила ще двох зрадниць, які працювали на росіян під час окупації Херсона.

Підозрювані добровільно погодились обійняти посади у незаконно створених органах влади.
Одна з них – працювала на “керівній” посаді в окупаційній адміністрації Херсона. Колаборантка закликала колишніх колег до співпраці з росіянами, а також «опікувалась» формуванням бюджету міста, його видатків та виконання .


Інша – погодилась працювати у так званій «инспекции сельхознадзора Херсонской области». На посаді псевдодиректора підозрювана «керувала» «государственным бюджетным учреждением «референтный центр».


Вона затвердила «прейскурант цін» на платні послуги у рублях держави-агресора при проведенні ветеринарно-санітарних експертиз рослинної продукції та тваринного походження. Також сприяла сертифікації продукції українських сільгоспвиробників за російськими стандартами.
Обидві зараз переховуються на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини. Їм повідомлено про підозри за фактом колабораційної діяльності.
Заходи з документування протиправної діяльності проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон