ПС ЗСУ мають намір й надалі збивати літаки,котрі підвозять БК до балістики з якої бомблять Харків

Повітрні,сили,України,літаки,балістики,збиття

Генеральний штаб ЗСУ випустив заяву, в якій прокоментував падіння російського Іл-76. Генштаб дає зрозуміти, що ворожий літак збили українські військові. Водночас шодо того, чи були на борту Іл-76 українські військовополонені, нічого не сказано.

Повний текст заяви:

"Збройні Сили України вживають усіх заходів для захисту України та українців. Неспроможність противника досягти будь-яких результатів на полі бою, продовжує його стратегію терору, зокрема і на Харківському напрямку.

Застосування ракетного ураження з метою знищення Харкова та вбивства цивільних ми бачимо і в інших містах України. Лише за останній тиждень противником нанесено 19 ракетних ударів по Харківщині.

Застосовано:

· 26 ЗКР С-300;

· 3 БР "Іскандер-М".

Внаслідок чого загинуло 16 осіб, у тому числі одна дитина. Поранено - 78 осіб. Зруйновано 13 будівель, у тому числі - одна лікарня, три заклади освіти, шість житлових будинків.

Задля зменшення саме ракетної загрози, Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон