Викрадених біля Голої Пристані охоронців громадського порядку відпустили

Херсонщина, гола, пристань
Вчора, 20 березня на Скадовському перехресті на Херсонщині окупанти викрали двох людей, які в Голопристанській громаді охороняли порядок.

Російські військові зупинилися біля охоронців і поставили питання - що вони там роблять? Звинувачували їх у тому, начебто вони там слідкують за якимись колонами і двох чоловіків забрали із собою.

"Нікого не застрелили, не вбили. Це їхня тактика така, якщо хочете, терористична тактика. Ми цю інформацію вже подали офіційно на рівні держави, що викрадено двох чоловіків. Прізвища назвали", - розказав Голопристанський міський голова Олександр Бабич.

Вже в ніч на 21 березня хлрпців відпустили: "Хочу терміново проінформувати, що два представника нашої громади, яких російські військові забрали з собою, вже повернулися додому. Їх відпустили, трохи пом'яли, але вони цілі, Слава Богу. Хлопці сповнені бадьорості та продовжують охороняти порядок", - розказав у відеозверненні Олександр Бабич.


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон