Херсонська чиновниця залишилась без житла

Херсон, чиновниця, Лугова
У Антонівці під Херсоном невідомі спалили будинок секретарки Херсонської міської ради Галини Лугової, - повідомила чиновниця Суспільному.

Нагадаємо, що передмістя Херсона - Антонівка з першого дня вторгнення російських військ було в епіцентрі боїв. «У перші дні ми потрапили під обстріл. Ішов бій на моїй вулиці. Ми в капцях вибігли на вулицю, стрибнули до машини і поїхали. Обстріли були біля наших ніг, ми лежали на землі з родиною, ми звідти виїхали», - розповіла Галина Лугова.

За будинком Лугової наглядали сусіди, вчора вони почули, як хтось розбив вікно і на підлогу впало щось важке. «Сусіди вийшли і бачили, як двоє осіб уже бігли від будинку. Ці люди кинули щось у вікно, якусь вибухову речовину.

Все життя покладено у цей будинок, я його будувала власними руками з чоловіком. Ми нікого не винаймали… Це навмисно було.Тепер, думаю, я в списку просто на фізичне знищення», - сказала секретарка міськради.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон