Херсонська спецпрокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати працівникам заводу "Палада"

Херсон, Палада, прокуратура
Херсонська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері розпочала кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати працівникам Херсонського державного заводу «ПАЛАДА» внаслідок нецільового використання коштів (ч. 2 ст. 175 КК України).

За даними слідства встановлено, що посадові особи державного заводу, за наявності законних підстав для здійснення виплат та необхідних коштів на рахунках, безпідставно не виплатили заробітну плату працівникам заводу більше як за один місяць, що призвело до утворення заборгованості на загальну суму 10,7 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють співробітники Головного управління Нацполіції України в Херсонській області.

Херсонська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів