У Генічеському районі СБУ провела навчання по захисту від терористичних загроз

Херсонщина, СБУ, навчання
На території Генічеського району Херсонської області СБУ перевірила захищеність об’єкта критичної газотранспортної інфраструктури від терористичних загроз.

Координаційна група Атитерористичного центру при Управлінні СБУ в Херсонській області проводить багатоетапні контрдиверсійні навчання на території регіону.

Під час відпрацювання одного з етапів спецпризначенці знешкодили «вибухові пристрої», які заклали умовні терористи для вчинення диверсії на території газорозподільчої станції. Правоохоронцям вдалося швидко евакуювати працівників підприємства, оперативно виявити «вибухівку» та знешкодити.

Після завершення заходів їх організатори проаналізували рівень виконання поставлених завдань. Також було визначено напрямки подальшого вдосконалення порядку дій для запобігання і нейтралізації загроз державній безпеці України. Надано додаткові інструкції щодо алгоритму дій персоналу при виявленні потенційно небезпечних предметів чи підозрілих осіб на території підприємства.

Навчання пройшли в умовах, максимально наближених до реальних. У них взяли участь представники управлінь СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів