На Херсонщині рятували від сіток червонокнижну рибу

Херсонщина, риба, порятунок
Вчора, 3 лютого в ході проведення рибоохоронного рейду Чорноморським рибоохоронним патрулем у Каркінітській затоці Чорного моря в районі 25 км від о. Джарилгач Скадовського району Херсонської області виявлено та вилучено дванадцять одиниць сіток, загальною довжиною 550 метрів


У виявлених сітках в яких знаходилися червонокнижні види риб, а саме: осетер російський – 7 екземплярів та білуга звичайна – 12 екземсплярів.

Згідно ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», водні біоресурси в живому стані випущено в природнє середовище. Оформлено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Довідкова інформація: Розрахунок збитків за вилов червонокнижних видів риби здійснюється відповідно до постанови КМУ від 07.11.2012 №1030 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)». Розмір компенсації за один екземпляр впійманої білуги становить 100 000 грн, осетра російського – 48 000 грн.


Чорноморський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу» телефонну лінію за номерами: (068) 163-26-73, (063) 757-82-24.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон