Херсонських поліцейських навчали тактиці проведення допитів

Херсон, тренінг, допит
Працівники тренінгового центру обласного главку поліції провели для представників слідства заняття з тактики ведення допитів для слідчих та дізнавачів поліції Херсонщини.

Під час занять у спеціальній інтерактивній кімнаті, поліцейські удосконалювали алгоритм дій під час проведення допиту різних категорій осіб: потерпілого, свідка або підозрюваного.


Слідчі та дізнавачі самостійно відпрацьовували правильність формулювання та послідовність постановки питань згідно із кримінально-процесуальними нормами та тактичними вимогами. Крім того, правоохоронці вибудовували лінію проведення допиту, яка направлена на максимально повне та правдиве отримання показань від допитуваної особи.

Як зазначає начальник тренінгового центру обласного главку поліції Віктор Степаненко, за допомогою сучасного технічного обладнання, яке в цьому році було надане тренінговому центру Консультативною місією Європейського Союзу, тренерам вдалося долучити одночасно всіх слухачів тренінгу, як у якості безпосередніх учасників тактики ведення допиту так і активних спостерігачів.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів