У Херсонському аграрному університеті загинув ремонтник

Херсон, ремонт, університет
Вчора, 6 листопада, під час ремонту фасаду в Херсонському державному аграрно-економічному університеті 60-річний чоловік випав тут з другого поверху навчального корпусу.

Чоловік отримав украй важкі ушкодження (в нього розколовся череп), через які помер у процесі евакуації до лікарні. Втім, у ХДАЕУ стверджують, що до нещасного випадку виш жодного стосунку не має.

— Нині університет працює у дистанційному режимі, тож у навчальному корпусі і викладачі, й студенти відсутні. Ремонт його фасаду здійснює херсонська компанія, яка виграла відкритий тендер на 2,7 мільйона гривень. Представники підрядника пояснюють, буцімто загинула стороння людина – чоловік прийшов навідати знайомого працівника, і при цьому ще й був у стані алкогольного сп’яніння. Але наскільки ця історія правдива, належить з’ясувати відповідним органам, — розповів автору цих рядків ректор ХДАЕУ Юрій Кирилов.

Не виключено, що пояснення «то була випадкова людина, котра просто захотіла допомогти» використовують, аби приховати факт роботи без офіційного оформлення трудових відносин, та не сплачувати родині загиблого відшкодування. Ця «відмазка» у нас дуже поширена, й раніше вона лунала неодноразово під час розслідування надзвичайних подій на будівельних майданчиках або в ході монтажу атракціонів тощо. Як би там не було, а наслідки порушення техніки безпеки сумні.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів