У Херсоні з родини вилучили дитину через батьківський недогляд

Херсон, поліція, дитина
Працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП в Херсонській області та служби у справах дітей вилучили з родини хлопчика через недогляд дитини

В поліцію Херсонщини надійшло повідомлення, що у її під’їзді проживає чоловік з хлопчиком шкільного віку, але дитина постійно сидить вдома, навчальний заклад не відвідує і з помешкання часто чути лайку.

На виклик відреагували поліцейські сектору протидії домашньому насильству ГУНП, які встановили, що у квартирі проживає 40-річний чоловік з 7-річним сином своєї колишньої співмешканки.

Чоловік пояснив, що жінка нібито поїхала на заробітки, залишивши йому дитину. Але сама довгий час на зв'язок не виходить і де вона зараз, він не знає. Документів дитини у чоловіка не було. Поліцейські теж намагалися зв’язатися з матір’ю, але її телефон поза доступом.

Під час обстеження умов проживання дитини, вони виявилися вкрай незадовільними. У квартирі панувала антисанітарія, не було продуктів харчування. Крім того, хлопчик з особливими потребами не був забезпечений спеціальним доглядом, вихованням та навчанням.

Зважаючи на всі ці фактори, працівниками служби у справах дітей та поліцейськими було прийнято рішення тимчасово вилучити хлопчика та помістити його в лікарню допоки не встановлять місцезнаходження його матері або наявність інших родичів.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів