Правоохоронці виявили наркоплантацію в Чаплинському районі

наркоплантація, канабіс, правоохоронці
Чергові «фермери» на Херсонщині з 2 га землі планували отримати урожай канабісу, причому високої якості.

На чорному ринку за такий врожай можна було б отримати не менше 100 млн грн. До збору дуже готувалися, бо через поля з кукурудзою відвели крапельне зрошення для 10 тисяч кущів конопель.

Тільки от «врожай» завадили зібрати працівники правовоохоронних органів. Так, в результаті проведення спецоперації на території с.Іванівка Чаплинського району Херсонської області відділом «К» спільно зі співробітниками Держприкордонслужби та працівниками управління боротьби з наркозлочинністю УБН і було виявлено рекордну плантацію з посівами коноплі.

Акцентуємо, що цього року в боротьбі за те, аби Херсонщину не перетворили в основного постачальника високоякісного канабісу, об’єдналися всі правоохоронні служби. Жодна з них не тягне «ордена» на себе, про що, власне, і свідчать результати роботи в цьому направленні.

Поки що лідерами по конопляних полях залишається Генічеський, Новотроїцький, Високопільський райони. Долучився і Чаплинський. Там зараз, до речі, дякуючи роботі правоохоронців, і горять найбільші «веселі» вогнища. Клімат Херсонщини дозволяє вирощувати високоякісний товар, але відповідальність перед Законом ніхто не відміняв, чекаємо на відповідні законні рішення у судах.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів