Наслідки негоди долають у селі на Херсонщині

наслідки, негода, дощ
У селі Придорожньому Генічеської громади наслідки підтоплення ліквідовували до пізньої ночі.

У селі Придорожнє не встигла зійти вода після недавньої зливи, як її рівень знову піднявся. Сталось це після вчорашнього вечірнього дощу. Вода, за словами місцевих мешканців, ринула з полів. А оскільки підземний водний горизонт наситився, діватись їй було нікуди.

Затопило людські садиби. За словами старости Юрія Кукси, постраждало до 15 дворів. У людей затопило гаражі, сараї, курники, у частини – будинки. Зокрема, постраждав дім багатодітної родини, де діти змушені були чекати, поки зійде вода, на ліжку.

Наслідки негоди ліквідовували до пізньої ночі. Двома тракторами відвідні канали до моря рили комунальники з сусіднього Азовського та працівники Генічеського ВУВКГ.

На місці надзвичайної події перебували і керували роботами Генічеський міський голова Олександр Тулупов, його заступник Вадим Васильчук та начальник КП «Міськжитлобуд» Сергій Бубнов.

Сьогодні вранці роботи з ліквідації підтоплення продовжились. За словами заступника міського голови з ЖКГ Вадима Васильчука, який чергує на місці, перед тим як, знову почали працювати трактори, кілька місцевих мешканців хотіли допомогти зійти воді за допомогою лопат.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів