Херсону потрібен сучасний планетарій

Херсон, планетарій, Співаковський
Херсонський планетарій як важливий елемент освітньої та культурної інфраструктури - такий меседж зустрічі представників власників будівлі планетарію - товариства «Знання» з міським головою Херсона Ігорем Колихаєвим, - розказав присутній на зустрічі ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Зробити цей освітньо-науковий заклад дійсно цікавим для відвідувачів усіх вікових категорій, привабливим ззовні та усередині висловили бажання представники власника будівлі планетарію - товариства «Знання» України.

Голова правління товариства, член-кореспондент НАПН України Василь Кушерець, заступник голови правління товариства Анатолій Мороз презентували Ігорю Колихаєву, секретарю міської ради Галині Луговій, виконуючому обов'язків заступника міського голови Сергію Циганку свою концепцію майбутнього розвитку установи, спираючись на досвід київського планетарію, який успішно працює та став однією з улюблених локацій для містян та гостей столиці.

Дякуючи колективу херсонського планетарію, який 25 років тому взяв об'єкт в оренду, вдалося зберегти установу, вести просвітницьку, наукову роботу, знайомити молодь з такою цікавою наукою як астрономія. І це вже немало, виходячи із того, що культура, освіта завжди потребували підтримки і не завжди її отримували.

Херсонський державний університет пов'язує з товариством «Знання» багаторічна співпраця. У перспективі наші науковці мають можливість надавати методичну допомогу у розробці сучасних інтерактивних освітніх програм для глядача планетарію.

На зустрічі ми почули повну підтримку від міської влади, бо є зацікавленість у залученні дітей шкільного віку, вихованців закладів позашкільної освіти до співпраці з планетарієм, а це, у свою чергу, популяризація природничих та точних наук.

Отже, подальше спілкування між представниками товариства «Знання» та міської влади має перейти у практичну площину створення та реалізації плану спільних дій, - підсумував Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів