В Херсоні син вимагав у матері гроші на алкоголь

Херсон, насильство, поліція
Фактично жертвою домашнього насильства з боку рідного сина стала 58-річна жителька Херсона. Жінка звернулася в поліцію по допомогу і повідомила, що над нею психологічно знущається 29-річний син, який ніде не працює і постійно вимагає гроші на алкоголь.

По прибуттю на місце, працівникам сектору протидії домашньому насильству ГУНП заявниця розповіла, що син з самого ранку вчинив скандал та вимагав у неї дати йому гроші. Почувши відмову, чоловік сильно накричав на матір, принижував її та висловлюватися нецензурними словами.

Поліцейські втихомирили кривдника, провели з ним профілактичну бесіду, склали у його відношенні адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства. А також винесли агресору терміновий заборонний припис, який передбачає заборону спілкування з постраждалою стороною у будь-який спосіб.

Жінку правоохоронці заспокоїли та порадили одразу звертатися на «102», якщо чоловік порушить заборонний припис. У такому випадку до нього будуть застосовані більш жорсткі методи впливу.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів