У Херсоні на лаві підсудних опинився громадянин сусідньої держави

Херсон, суд, Яновський
Громадянин Російської Федерації ще три роки тому отримав посвідку на постійне проживання в Україні, але за цей час роботи не знайшов, і за чий рахунок жив – невідомо.

Зрештою, у торговому центрі на вулиці Перекопській чоловіка зупинив поліцейський патруль. Йому запропонували добровільно пред’явити заборонені речі, якщо такі є. І той підкорився, діставши з сумки паперовий згорток, у якому виявилося 11,1 грами рослинного наркотику – марихуани.

Оскільки попередніх судимостей росіянин не мав, і в ході розгляду справи гірко каявся, обіцяючи, що більше з небезпечним зіллям не зв’язуватиметься, міський суд для першого разу обмежився покаранням у вигляді двох років обмеження волі з дворічним випробувальним терміном.

Посвідку на тимчасове проживання йому також не стали анулювати. Тож громадянин сусідньої держави й надалі матиме можливість мешкати в Херсоні. Звісно, якщо знову з наркотиками не попадеться. Адже за такого перебігу подій має всі шанси примусово перебратися до іншого місця проживання – за колючим дротом.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів