На Херсонщині поліція протидіє незаконній міграції

Херсонщина, міграція, поліція
На Херсонщині поліція проводить комплекс оперативно-профілактичних заходів щодо запобігання і протидії незаконному переправленню осіб через кордон України. Правоохоронці націлені на пошук іноземців, які перебувають на території України з порушенням міграційного законодавства.

20 липня працівники міграційної поліції Херсонщини спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань за силової підтримки роти поліції особливого призначення перевірили територію сільськогосподарського оптового ринку у с. Великі Копані на дотримання іноземцями або особами без громадянства міграційного законодавства України.

Під час відпрацювання правоохоронці перевірили 37 громадян інших держав, серед яких виявили 28-річного громадянина Республіки Азербайджан, який порушив правила перебування на території України. На чоловіка поліцейські склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» та помістили на базу Державної Установи «Пункт тимчасового перебування іноземців» у Миколаївській області. Вирішується питання про його примусове повернення до країни походження із забороною в'їзду на територію України терміном на три роки.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів