В Херсоні поліцейські склали два протоколи на одну родину

Херсон, протоколи, поліція
В поліцію по допомогу звернулася 60-річна жінка. Вона повідомила, що у неї конфлікт із 40-річною донькою, яка у стані алкогольного сп’яніння вчинила сварку. На місце події прибули працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП.

Під час бесіди з заявницею та її дочкою обидві поводилися агресивно, ображали одна одну нецензурними словами та звинувачували у домашньому насильстві. Заявниця пояснила, що донька нібито зловживає алкогольними напоями і тому вона не хоче, щоб вона проживала у її будинку. У свою чергу, донька повідомила, що мати не дає їй нормально жити в будинку разом з двома своїми дітьми, ображає онучок. Свідками дорослих конфліктів постійно стають дві неповнолітні дівчинки.

Поліцейські поспілкувалися з обома сторонами конфлікту і у відношенні обох жінок склали протоколи щодо домашнього насильства та винесли їм термінові заборонні приписи. Донька заявниці прийняла рішення деякий час пожити окремо від матері, тому разом зі своїми дітьми поїхала до родичів.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів