У Херсоні поранений ножем чоловік відмовився від медичної допомоги

медична допомога, поранений ножем
У будинку по провулку Тихому обласного центру в ході пиятики спалахнула гучна сварка між двома чоловіками. У ході конфлікту 40-річний господар отримав від оскаженілого «горілчаного брата» удари ножем у грудну клітину та поясницю.

Глибокі рани дуже боліли, тому поранений викликав «швидку допомогу». Та по тому, як медики їх обробили та перев’язали, відмовився їхати з ними до лікарні. Співробітники служби 103 у відповідь на такий вибір знизали плечима, й помчали обслуговувати інші невідкладні виклики.

Проте минуло ще шість годин, і біль так допік «стійкого духом» пацієнта, що той здався, і знову зателефонував до «швидкої», аби його доправили до лікарні. Куди, зрештою, таки потрапив.

Між тим, є елементарне правило, яке повинен знати кожен: чим оперативніше буде надана постраждалому кваліфікована допомога, тим більше шансів на його одужання. І нехтувати цією простою істиною – означає створювати самому собі додаткові проблеми, які і так уже створила недуга чи важка травма.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів