В Херсоні син знущався над старенькою матір'ю

насильство, син, знущання
В Херсоні 64-річна жінка стала жертвою домашнього насильства зі сторони свого 42-річного сина. Потерпіла звернулася в поліцію і повідомила, що син морально знущається над нею і вимагає гроші. На виклик відреагували працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП.

Кривдник був у стані алкогольного сп’яніння і поводився зухвало. Його мати розповіла, що син ніде не працює, зловживає спиртним і постійно вимагає у неї гроші на алкоголь та розваги. Цього разу жінка відмовила сину, через це він вчинив сварку та погрожував матері фізичною розправою. Сам кривдник пояснив, що мати нібито безпідставно його ображає і вимагає, аби він знайшов роботу.

З кривдником поліцейські провели профілактичну бесіду, склали у його відношенні адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства та винесли йому терміновий заборонний припис.

Цього ж дня працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП відреагували ще на один виклик, де літні батьки потерпають від поведінки власного 31-річного сина. Як пояснили заявники, син зловживає алкоголем і вчиняє вдома скандали, ображає матір та батька нецензурною лайкою, вимагає гроші. Постраждалі пояснили, що вже не витримують такої поведінки сина, який не бажає працювати. Поліцейські склали у відношенні кривдника адмінпротокол щодо скоєння домашнього насильства та винесли терміновий заборонний припис, який передбачає заборону спілкування з постраждалою особою у будь-який спосіб.

З початку цього року працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП винесли кривдникам вже 149 термінових заборонних приписів.

Фото ілюстраційне
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон