В Херсоні відшукали 10-річну дівчинку, що зникла

дівчинка, бабуся, зникнення
10-річна дівчинка зникла у мікрорайоні Шуменський м.Херсона. Вранці вона пішла до школи, але у навчальний заклад не дійшла. Про відсутність дівчинки на уроці вчителі повідомили її бабусю, у якої школярка нині мешкає. Пенсіонерка одразу звернулася у поліцію.

Заявниця розповіла, що онука проживала разом з батьком в іншій області, нині чоловік на заробітках, тому дівчинка проживає з нею в Херсоні. Тут вона пішла у нову школу. Зі слів пенсіонерки, онучці було непросто адаптуватися до нового оточення.

До пошуків малолітньої залучили максимальну кількість особового складу відділів поліції Херсона та ювенальних поліцейських. Зв’язку з дівчинкою не було, адже напередодні її рідна мати приходила до доньки, забрала у неї мобільний телефон і не віддала. Жінка вже має іншу сім’ю.

Працівники поліції відпрацювали найближчих родичів та знайомих родини. З’ясувалося, що дівчинку бачили в компанії іншої дівчини, яка є донькою співмешканця її матері. Коли зв’язалися з дівчиною, вона повідомила, що малолітня знаходиться разом з нею на території Білозерської територіальної громади. Поліцейські переконалися, що зі школяркою все добре.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів