На Херсонщині поліція ліквідувала лабораторію з виготовлення особливо небезпечного наркотика

дезоморфін. крокодил, наркотики
Дільничні офіцери Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області ліквідували наркопритон у приватному будинку, де господар разом з друзями виготовляв та вживав особливо небезпечний наркотичний засіб – дезоморфін (або «крокодил»). Під час обшуку у помешканні виявили та вилучили складові для вироблення дезоморфіну.

Дільничні поліцейські отримали інформацію про те, що житель міста Берислава надає свій будинок місцевим наркозалежним для виготовлення та вживання наркотиків. 30-річний господар, неодноразово судимий за грабежі та крадіжки, вживав заходи конспірації: доступ до його оселі мали лише добре знайомі за попереднім дзвінком. В будинку господар разом з гостями варили дезоморфін з препаратів, які чоловік купував сам або приносили наркозалежні.

Під час візиту поліцейські виявили у притоні наркозалежних та самого господаря, які були під дією дезоморфіну, що вбиває людину за 1,5 роки. У помешканні вилучено 15 шприців із залишками наркотику, пiгулки, xiмiчнi зacoби, пocуд, скляні та пластикові ємності з речовинами, якi викopиcтoвувaлиcя для вигoтoвлeння особливо небезпечного нapкoтичнoгo зacoбу. Все вилучене спрямовано на експертизу.

Як повідомив начальник Бериславського відділу поліції Олексій Пєшков, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 cт.309 Kpимiнaльнoгo кoдeкcу Укpaїни «Нeзaкoннe виpoбництвo, вигoтoвлeння, пpидбaння, збepiгaння, пepeвeзeння чи пepecилaння нapкoтичниx зacoбiв, пcиxoтpoпниx peчoвин aбo їx aнaлoгiв бeз мeти збуту». Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.317 Кримінального кодексу України «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Триває досудове розслідування.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон