Стихія наробила лиха в Горностаївському районі Херсонщини

Стихія наробила лиха в Горностаївському районі Херсонщини
Вчора, 3 червня близько 8 години вечора на території Горностаївського району пройшла стихія – сильний град випав у у селі Зелений Под та трохи менше зачепив і село Ольгине. Подекуди град був близько 1,5 см.

Стихія пройшла полосою. За словами директора ПСП «Дружба» Володимира Івановича Луговця, коли він приїхав о 5 годині зранку на поле, земля була покрита повністю слоєм граду, який ще не розстанув і можна було зліпити сніжки, а в калюжах плавали чайки.

На полях зачепило приблизно до 500 гектарів посівів ПСП «Дружба». Найбільше дісталося соняшнику, зокрема знищило той, що вже пересіяли після нашестя мишей – тож очевидно доведеться гектарів 85 пересівати, або залишати під пар. Решту треба спостерігати, але вже зрозуміло, що очікуваного врожаю вже не буде. Дісталося й кукурудзяному полю, але директор сподівається, що ця культура ще може вижити. Пшениця ніби «утрималася» – її захопило менше.

Дісталося й мешканцям села Зелений Под – там майже повністю знищило городину. Люди пишуть в коментарях під повідомленням, що бояться навіть виходити на город.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів