На Херсонщині школяра покарали за образу вчителя

На Херсонщині школяра покарали за образу вчителя
Інколи цькування у навчальних закладах Херсонщини зазнають не лише учні, а й педагоги.

Так, ще в березні у Каланчаку 12-річний школяр вчинив булінг відносно вчителя географії – підліток ображав вчителя та показував непристойні жести. Мама шестикласника підтвердила, що її син дійсно образив вчителя. Але вважає, що підстав для складення протоколу про адміністративне правопорушення не було.

Проте суд був іншої думки. Виявилось, що керівництво школи направило листа до селищного відділу освіту, в якому просить посприяти у вирішенні питання щодо психологічного обстеження учня та вжиття превентивних заходів до батьків за неналежне виховання неповнолітньої дитини.
За поведінку сина тепер має відповідати мати. І сплатити 850 гривень штрафу та 420 гривень судового збору. Постанова суду набрала законної сили 16 травня.

А одинадцятикласник з Великоолександрівського району скоїв булінг відносно 15-літнього школяра: ображав, штовхав і ставив підніжки. У суді кривдник свою провину визнав, але запевняв, що хотів не образити, а лише пожартувати. За такі жарти хлопець тепер має сплатити 850 гривень штрафу та 420 гривень судового збору.
Олена ПІМЕНОВА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів