В Херсоні поліцейські викрили звідницю, яка здавала в "оренду" клієнтам подруг-повій

звідниця, проститутки, повії
Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Херсонській області викрили 29-річну звідницю з Білозерського району, яка втягнула у зайняття проституцією свою найкращу 35-річну подругу. Обидві жінки виявилися з «досвідом», разом вони надавали послуги інтимного характеру. Зустрічі з клієнтами проходили в орендованих квартирах.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Херсонській області Олег Шанько, звідниця шукала клієнтів через старі зв’язки та через оголошенні в соціальних мережах. Для отримання більшого прибутку, звідниця пропонувала чоловікам спільний відпочинок разом зі своєю досвідченою подружкою, іноді з кількома. Обидві повії ніде не працювали, годину своєї «роботи» кожна оцінювала у 1000 гривень.

Протиправну діяльність звідниці та її подруги працівники ВБЗПТЛ ГУНП спільно з працівниками Херсонського відділу поліції задокументували о 01:00 год. у квартирі, яку клієнт орендував для втіх. Поліцейські провели там огляд, вилучили гроші, записи з даними дівчат та іншою інформацією.

Відкрите кримінальне провадження за ст.302 Кримінального кодексу України "Створення або утримання місць розпусти і звідництво".

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів