Аферисти "дарують" херсонцям мільйони

Аферисти
Аферисти все активніше користуються благами технічного прогресу. І не лише продовжують телефонувати з фразами «Мама, я збив людину». Але і розсилати повідомлення зі здавалося б радісними новинами. Така історія трапилась із херсонцем Сергієм.

У розпал робочого дня екран мобільного засвітився від повідомлення. Проте замість робочої переписки на хлопця чекав сюрприз. Незнайомий номер повідомив радісну звістку – Сергій став мільйонером! Начебто він виграв 2 мільйони гривень. Аби отримати гроші, треба було лише перейти на вказаний сайт і виконати всі інструкції.

Сергій лише усміхнувся такій вже не новій шахрайській схемі. Проте, заради цікавості, на сайт зазирнув. Там дійсно йшла мова про якийсь суперрозіграш і про космічні виграші. Але щоб отримати приз, доведеться сплатити нібито якісь податки, – усього кілька відсотків від суми виграшу. У випадку Сергія це була сума 20 тисяч гривень. Мабуть, шахраї розраховували, що хтось таки захоче сплатити кілька десятків тисяч гривень в обмін на кілька мільйонів.

До речі, за даними ГУНП у Херсонській області, лише за перші 2 місяці 2020 року за статтею 190 КК України «Шахрайство» було відкрито 208 кримінальних проваджень.

Будьте уважні і не потрапляйте на вудочку шахраїв!

Олена ПІМЕНОВА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів