Негода у Херсоні: аеропорт закритий, у місто не пропускають вантажівки

Херсон негода аеропорт
До Херсона припинили пропускати вантажівки, а міжнародний аеропорт – розчищають злітну смугу.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан: "На засіданні штабу (він був о 9:30) було ухвалено рішення, що 0 16-ій годині буде заборонено в’їзд великовагового транспорту в місто Херсон. Організовано місця для відстою. Патрульні отримали свої завдання. Зроблено це для того, щоб не руйнувались дороги".

До 16-ї години був закритий аеропорт "Херсон". Про це розказав його керівник Віталій Кучерук: "Аеропорт буде закритий до шістнадцятої години. Ми зараз вивели всю техніку. Техніка вся працює. Використовуємо реагенти, які допомагають розтопити лід. Ви ж пам’ятаєте, що вчора ввечері була плюсова температура і йшов дощ, причому сильний дощ йшов учора. І за ніч оцією кіркою покрився і перон, і злітно-посадкова смуга. Покрилася моментально кіркою. А зверху ще й випав сніг.

Зараз ми завершуємо чищення і прибирання льоду. Думаю, що після 16-ї уже вилетить київський рейс і ввечері прилетить інший київський рейс. Тож я думаю, до 16-ї, якщо, звичайно, циклон піде. Метеослужба говорила, що циклон буде до 14-ї години, але він раптово зупинився і ось така погода протримається до 8-ї години вечора. То мете, то вітер. Будемо сподіватися, що він все ж таки піде сьогодні".

За матеріалами Суспільне UA
© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон