Гурман із гранатою попався у Херсоні

Злочинця у Херсоні допомогла викрити...схильність до делікатесів. Все почалося з того, що біля зупинки громадського транспорту на вулиці Кулика обласного центру перехожий помітив підозрілий пакет.

І викликав поліцейських, котрі знайшли в пакеті гранату «Ф-1» і запал до неї. Хто залишив боєприпаси на лавочці, було невідомо – свідків не виявилося.

Та співробітники Херсонського відділу Національної поліції зауважили, що на пакеті із гранатою був логотип відомого виробника сиру, а поруч лежала порожня пляшка з-під недешевого сорту червоного вина. Співставивши ці два факти, оперативники зробили висновок, що вино і сир гурман міг купувати у найближчому магазині делікатесів. Так воно і виявилося: працівники магазину описали покупця, та й камера відеоспостереження його зафіксувала.

За описом копи визначили, що гурман – 28-річний, раніше не судимий приїжджий з сусіднього Олешківського району Херсонщини. Він мешкав неподалік, у гуртожитку в провулку Козацькому, куди за підозрюваним і виїхала опергрупа. Коли правоохоронці постукали до його кімнати, чоловік мирно спав, ще не встигши до пуття протверезитися. Він зізнався, що гранату йому подарував знайомий, котрий прихопив її зі східного фронту. Носив її «задля самозахисту», і прихопив з собою на вуличний бенкет, а тоді просто забув.

Та якби бойова граната вибухнула, дісталося б і її власнику, і пасажирам на зупинці: адже скалки від «лимонки» летять на дві сотні метрів. Тож після розкішної вечері на вуличній лавочці гурмана чекає лава підсудних.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Голос України

Фото: ГУ Нацполиции в Херсонской области

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів