П’ять років тюрми за перевезення з Херсонщини до Криму

Такий термін ув'язнення або великий штраф загрожує водіям за нелегальне перевезення пасажирів через контрольні пунктина адміністративній межі Херсонщини з тимчасово окупованим Кримом.

Тут, за ініціативи прикордонників із залученням взаємодіючих структур проведено ряд заходів, спрямованих на виявлення таких осіб. Так, у результаті спільних зусиль правоохоронці припинили 24 випадки нелегального перевезення пасажирів через контрольні пункти на адмінмежі.

В одному із випадків відкрито кримінальне провадження та 5 особам загрожує реальний термін ув'язнення до 5 років кожному. У інших 23 випадках представниками Укртрансбезпеки встановленим порядком складено адмінпротоколи за ст. 164 КУпАП України, санкція якої передбачає накладення штрафу у розмірі 17000 грн.

Заходи, направлені на виявлення осіб, що займаються незаконною діяльність на адмінмежі із анексованим Кримом, за ініціативи представників Держприкордонслужби будуть здійснюватися і в подальшому.

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів