На Херсонщині в дитячий садок приповзла гадюка

Просто на подвір'я дитсадка "Казка" у місті Каховка на Херсонщині заповзла степова гадюка.

На щастя, малюків на той час у садочку не було, тож нападу на них вдалося уникнути. Отруйну змію виявили працівники дошкільного закладу, котрі наводили лад біля будівлі.

Вони намагалися відігнати плазуна, але небезпечна гостя тільки загрозливо шипіла, скрутившись у клубок, і не бажала покидати "нагрітого" місця.

Тому довелося викликати рятувальників ДСНС.

А в них технологія приборкання гадюк уже давно відпрацьована: вдягнувши брезентові рукавички, які півметрової довжини змія була не спроможна прокусити, її вхопили і кинули до звичайного мішка. Згодом її випустили за межі міста.

Зіткнення людей із степовими гадюками у Таврії останнім часом помітно почастішали: їх зустрічають навіть у обласному центрі. Та рятувальники "червонокнижних" змій не убивають, а просто випускають подалі від населених пунктів, де ці мисливиці на мишей та пацюків не можуть завдати жодної шкоди людям. Утім, ніхто з людей від укусу степової гадюки ще не помер - їхня отрута для цього занадто слабка.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів