Херсонські лікарі таки «торгували» «бюджетними» вакцинами

Чи насправді лікарі кількох лікувальних установ Херсона продавали вакцини, які було закуплено за бюджетні кошти?

У матеріалі «Кілька херсонських лікарів можуть опинитися за ґратами», розповідаючи про діяльність окремих лікарів, які нав'язують хворим місце де купувати ліки, я згадав про роботу сайту «Доступні ліки» і розповів про факти, які стали відомі мені з добре поінформованих джерел.

Мова йшла про те, що за останні три тижні одразу кілька херсонських лікарів стали учасниками кримінальних скандалів з продажем вакцин, які були закуплені за бюджетні кошти. Публікація викликала резонанс як серед читачів, так і представників владних структур...

У коментарях в соціальних мережах окремі особи кинулися звинувачувати мене у тому, що я навмисно розпускаю чутки і наводжу «тінь» на представників фармацевтичної галузі та окремих медичних працівників.

Крім того, мене звинувачували і у тому, що історії з продажем вакцин (які придбані за державний кошт) я вигадав, а у якості доказу своєї правоти говорили, що про ці випадки невідомо широкому загалу...

Ситуацію, на моє прохання прокоментував директор Департаменту охорони здоров'я Обласної державної адміністрації, заслужений лікар України, депутат обласної ради Віктор Короленко.

Віктор Миколайович, у інтерв'ю, яке ми готуємо до публікації, не тільки розповів про ситуацію у деталях, але й повідомив про те, якими будуть дії чиновників від медицини і чого слід чекати тим, хто взявся грати у подібні брудні «ігри».

Сергій ОСОЛОДКІН

P.S. Інтерв'ю з Віктором Короленко на сайті «Херсонці» завтра (14.03.17).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів