Про стрілянину на кордоні Херсонщини

Вчора, 7 серпня, деякі херсонські сайти, не перевіривши інформацію, вже поспішили написати про стрілянину на кордоні області з Кримом з вбитими та пораненими, про прорив диверсантів та інше...

Але на сьогодні є офіційна інформація відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України, згідно якої:

«...на КПВВ "Чонгар" водій одного з автомобілів української реєстрації, що перебував у загальному потоці, створив конфліктну ситуацію та намагався прорватися через адміністративну межу поза чергою.

На прохання прикордонників, повернутися на своє місце громадянин, який перебував в автомобілі, відреагував лайкою та намагався прорватися через КПВВ, ледь не збивши прикордонника.

Наряд змушений був здійснити попереджувальний постріл вгору та затримати двох чоловіків, що перебували в автомобілі. Наразі їх передано представникам Національної поліції.

Державна прикордонна служба просить громадян поважати один одного та представників правоохоронних органів».

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон