"Кориду" з отруйною змією влаштували дітлахи на Херсонщині

"Кориду" з отруйною змією влаштувала група дітлахів із Києва, котрі приїхали із батьками відпочивати на берег Чорного моря у село Хорли на Херсонщині.

Школярі знайшли десь степову гадюку, і почали з нею гратися, по черзі хапаючи її за хвоста, а потім відскакуючи. Та 8-річну дівчинку гадюка таки дістала, вчепившись їй у палець.

Мати дитини, котра була медиком, відсмоктала з пальця отруєну кров та перетягнула руку джгутом. Але ці, загалом, правильні заходи мало допомогли - кінцівка дівчинки почала опухати, і машина "швидкої" відвезла її до реанімації лікарні Каланчацького району, розповіли власному кореспонденту "Голосу України" у обласному територіальному Центрі екстреної медичної допомоги.

Уже далеко не вперше сумнівні ігри зі зміями на Херсонщині закінчуються для дітлахів та навіть дорослих отруйними укусами.

Знаючи, що плазуни небезпечні, дехто все одно намагається чи то себе випробувати, чи то показати "хоробрість" перед ровесниками, і лізе до них. А потім у лікарні картає себе за дурну витівку.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон