Рятувальники допомогли 4-річному хлопчику звільнити застряглі у дверях пальчики

8 червня об 11:27 на номер Служби порятунку «101» м. Херсон зателефонувала мешканка обласного центру і попросила допомоги.

Жінка пояснила, що її 4-річний онук, граючись, випадково засунув пальчики між петлями дверної коробки. Спершу вона разом із сусідкою намагались зняти двері із петель, але невдало. Тому і звернулась до рятувального відомства.

Рятувальники по охороні Дніпровського району, отримавши інформацію, негайно виїхали до багатоквартирного будинку на вул. Університетську. Вони досить вправно за допомогою шанцового інструменту розширили міждверний пройом і хлопчик хутко опустив руку. Бубася відразу подала дитині тазик з холодною водою, аби він охолодив придавлені пальчики.

Видимих пошкоджень рятувальники не побачили. Коли вони покидали квартиру, то сюди вже прибула і карета швидкої допомоги, яку турботливо викликала диспетчер Служби порятунку «101».

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон