У Цюрупинському районі знищили бомбу

Вчора, 1 березня співробітники піротехнічної групи Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Херсонській області знищили авіаційну бомбу АО-50 часів Другої світової війни вагою 50 кг.

Бомбу виявили днем раніше місцеві мешканці у лісовому масиві за межами села Раденськ Цюрупинського району.

Рятувальники закликають жителів області дотримуватися правил безпеки у разі виявлення боєприпасів і вибухонебезпечних предметів відразу повідомляти про знахідку відповідні служби екстреного виклику за номерами «101» або «102».

Шановні громадяни! Пам'ятайте: брати вибухонебезпечний предмет у руки, переносити його, кидати у вогонь, розбирати – смертельно небезпечно для вас та оточуючих!

Головне управління ДСНС України
у Херсонській області

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон