Дитячих посмішок у Каховці побільшало

Це стосується малечі та їх батьків - в дитячому садочку «Іскорка» м.Каховка відкрита група короткотривалого перебування для маленьких каховчан.

На свято відкриття, крім 15 діточок - «іменинників», їх батьків, колективу вихователів, завітали почесні гості — заступник міського голови В.Чернявський, начальник відділу освіти Каховської міської ради М.Гончар, методист дошкільного виховання М.Василенко.

Заступник мера Каховки Віталій Чернявський наголосив, що група короткотривалого перебування дітей має на меті якнайшвидшу соціальну адаптацію вихованців, їх призвичаєння до життя поза рідною домівкою, адже, враховуючи багаторічні спостереження вихователів та поради психологів, перші кроки малюків у суспільство повинні бути не надто тривалими, щоб дитина мала змогу достатньо часу проводити в колі рідних після того, як поспілкується з однолітками та вихователями.

Завідувач «Іскорки» Ірина Дороган запевнила батьків, що з їхніми дітками проводитимуть кваліфіковані заняття, вони матимуть догляд та максимум уваги.

В перспективі та за бажанням батьків діти можуть бути переведені до стандартних груп з повноцінним графіком відвідання. А враховуючи, що соціальні ініціативи Президента направлені саме на розвиток підростаючого покоління, міська влада планує протягом цього року відкриття ще декількох груп в інших дитсадках міста.

 

Жанна Кисельова

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net