Олександр Співаковський звітує перед виборцями

Президентський указ про дострокові вибори до Верховної Ради України ще зранку 23 травня був оприлюднений в офіційних виданнях і вже набув чинності, - констатує факт народний депутат Олександр Співаковський:

А отже, як депутат-мажоритарник, якого було обрано по 182-му виборчому округу в місті Херсоні, мушу відзвітувати перед своїми виборцями за все, що було мною зроблено в їх інтересах за цю каденцію.

Протягом 4,5 років свого депутатства я прагнув бути максимально прозорим перед людьми. Через усі доступні мені інформаційні ресурси (соцмережі, радіо, телебачення, інтернет, газети тощо) я день у день звітував абсолютно про все, що робив в Комітеті з питань науки та освіти, в сесійній залі, на своєму виборчому окрузі.

Чесно і відверто ділився думками і поглядами, пояснював свою позицію з тих чи інших питань. Був увесь, наче на долоні:)) Тим не менш, сьогодні все ж таки вважаю за потрібне представити до вашої уваги зведений звіт про діяльність нашої команди протягом усіх 4,5 років.

Хотів би також повідомити, що наступні два місяці разом із колегами по парламенту готові докласти усіх своїх зусиль, аби встигнути прийняти ще два надзвичайно важливих законопроекти — «Про фахову передвищу освіту» та «Про середню освіту». Бо добре знаємо, з яким нетерпінням очікує їх освітянська спільнота.

А от щодо законодавчих змін до окремих законів про вищу освіту, а також законопроектів про дошкільну і позашкільну освіти, то, скоріш за все, прийняти їх вже не матимемо часу. І чесно кажучи, серце крається від того, що ці освітні ланки можуть залишитися недореформованими.

Адже зараз не зовсім зрозуміло, чи матиме реформа освіти наступність. Та, як говорив один відомий персонаж : маємо те, що маємо...

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ
Народний депутат по 182-му виборчому округу в місті Херсоні

P.S. Ми підготували звіт про нашу роботу і інфографіку. В один із найближчих тижнів маю в планах провести прес-конференцію, під час якої готовий обговорювати все, що вдалося (чи не вдалося) зробити протягом каденції. Тож, вивчайте звіт, обговоримо...