Представники Олешківської районної ради відвідали Станцію юних техніків

Сьогодні, 17 травня, голова районної ради Павло Потоцький та радники голови Лариса Снігур і Людмила Шелудько відвідали Станцію юних техніків Олешківської районної ради.

У комунальному закладі представники райради, разом із начальником Олешківського сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області Сергієм Іванчею та у присутності директора цього закладу Юрія Сироти, перевірили виконання робіт із монтажу пожежної сигналізації у будівлі СЮТ.

Необхідність провести ці роботи існувала давно, але лише завдяки наполегливості депутатів районної ради, на минулій 41-й сесії, з районного бюджету були виділені кошти в сумі майже 70 тис. грн на їх проведення.

Необхідно також відзначити ефективну роботу «Центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради, який провів процедуру закупівлі послуги із обладнання пожежною сигналізацією Станції юних техніків, завдяки чому вдалося зекономити більше, ніж 16 тис. грн коштів районного бюджету.

Тож вимоги Олешківського сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області були виконані в повному обсязі, в чому переконався особисто її начальник Сергій Іванча.

"Районна рада і надалі буде працювати над покращенням технічного стану об'єктів соціальної сфери та їх матеріально – технічним оснащенням", - запевнив голова Олешківської районної ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.

За матеріалами Олешківської районної ради