Каховський КЗЕЗУ та Південмаш налагоджують співпрацю

Два потужних українських підприємства – Державне підприємство «Виробниче обєднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» та Каховський завод електрозварювального устаткування - мають налагоджувати співпрацю.

У цьому переконаний генеральний директор Південмашу Сергій Войт, що днями поспілкувався з працівниками каховського заводу, на якому протягом більш ніж 85 років виробляють електрозварювальне устаткування і колійну техніку.

Наразі Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова, що спеціалізується на виготовленні ракет, активно розвивається й орієнтується на закордонні ринки, слідуючи європейському курсу Президента Петра Порошенка. Крім того, завод налагоджує співпрацю з іншими національними підприємствами для комплексного виробництва.

Генеральний директор Південмашу Сергій Войт наголосив: «Каховський завод електрозварювального устаткування гучно заявив про себе на українському та світовому ринках. Ми зацікавлені у співпраці, зокрема щодо зварювання деталей для ракет. Це дасть старт розвитку промисловості та зростанню економіки, що є важливим і для Глави держави Порошенка».

Цю думку підтримав технічний директор КЗЕЗУ Віктор Окул: «Завжди цікаво обмінятися досвідом, почути про досягнення, визначити своє місце серед представників національної промисловості. А Південмаш – це флагман промисловості України. Ми готові співпрацювати з таким потужним підприємством та рухатися до успіху».

Вікторія РОШЕНКО